KONST / Litografier / Färglitografi 8805071
nr 880 5071
Färglitografi
Ã…ke Westin (f. 1939), 'Rhapsody in blue 2', signerad. , 22/260, motivet: 20x15, 5
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:27:25
200 kr
200 kr
250 kr